سانترال پاناسونیک

سانترال پاناسونیک به دلیل ساختار پیچیدۀ این محصول، نیازمند حضور کارشناسانی زبده و مهندسانی مجرب در امر تعمیر سانترال پاناسونیک می‌باشد. کارشناسانِ تعمیرِ سانترالِ پاناسونیک می‌بایست ضمن بهره‌مندی از دانشِ تخصصی، ابزارآلاتی مطابق با فناوری‌های روز دنیا را در اختیار داشته باشند تا بتوانند تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در سانترال پاناسونیک را تعمیر و رفع نمایند. تعمیر سانترال پاناسونیک به دلیل ساختار ویژه و هوشمندِ این محصول، نیازمند حضور متخصصانی است که آشنایی تام و جامعی با ساختار کلیه‌ی قطعات موجود در این دستگاه را داشته باشند. متخصصان این حوزه ضمن آشنایی با ساختار قطعات، می‌بایست توانایی انتخاب رویکردهای سازگار با دستگاه را نیز داشته باشند. پیش از آشنایی با خدمات تعمیر سانترال پاناسونیک نگاهی کوتاه به ساختار و شیوۀ کار این دستگاه خواهیم داشت: دستگاه سانترال در جایگاه یک مرکزِ تلفنِ خصوصی نقش ویژه‌ای در مدیریت تماس‌ها ایفاء می‌کند. این دستگاه به‌صورت  پیش‌فرض جعبه‌ای خالی است که پر شدنش برحسبِ خواسته و نیاز مجموعه صورت می‌گیرد. کارت‌های تعبیه شده در سانترال خود متشکل از دیود و قسمت‌های بسیار کوچک و حساس الکترونیکی هستند. طراحی این کارت‌ها به شکلی صورت گرفته که در عین حساسیت نسبت به تغییر ولتاژ برق، کمی مقاومت داشته باشند استفاده از این دستگاه در برخی مکان‌ها -نظیر مجموعه‌هایی که برق محیط ناپایداری دارند- بسیار ضروری به‌نظر می‌رسد.

سانترال پاناسونیک

نصب سانترال پاناسونیک

تلفن پاناسونیک

مراکز تلفن سانترال در سه نوع، آنالوگ، دیجیتال و تحت شبکه‌ی VoIP قابل راه‌اندازی هستند. آنالوگ‌ها نسل ابتدایی مراکز تلفن سانترال میباشد که تقریباً دیگر کاربردی ندارند و برچیده شده‌اند. در این ساختار به طور کلی از سلکتور یا رله استفاده می‌شد و امکانات محدودی را در اختیار کاربران قرار می‌داد. کاربران در این ساختار به دلیل حجم بالا و سیستم مکانیکی تجهیزات،  با میزان خرابی فراوانی روبه رو می‌شدند. سوییچ‌های دیجیتال به تدریج جایگزین سوییچ‌های مخابراتی گردیدند به گونه‌ای که در حال حاضر در عموم مراکز تلفن سانترال از سیستم دیجیتال اشتفاده می‌شود. این پیشرفت به سبب ساخت IC های دیجیتالی هم چنین مبدل های آنالوگ به دیجیتال میسر گردید. در برخی از مراکز سانترال نیز از VoIP استفاده می‌شود. در این نوع از مراکز تلفن سانترال از تکنولوژی شبکه های کامپیوتری استفاده گردیده است. در این مراكز كه آخرین نسل از مراكز تلفن می باشد دیگر  نیازی به كابل‌كشی‌های اختصاصی برای مركز تلفن نیست و برای برقراری ارتباطات از بستر موجود شبكه كامپیوتری آن سازمان استفاده می گردد. کمپانی‌های بسیاری در سطح دنیا مشغول تولید محصولات مخابراتي و سانترال‌ها هستند. برخی از این شركت‌ها در آسیا عبارتند از: NEC ، Panasonic ،Samsung و شركت هاي اروپايي و امريكايى مثل زيمنس و الكاتل.

تعمیر سانترال پاناسونیک

ممکن است سانترال بر اثر برخی مواردِ خاص دچار اشکال شود و روند فعالیت برقراری تماس را برای کاربران غیرممکن سازد. گاه کاربران سانترال تصور می‌کنند که در صورت بروز هر اشکالی می‌بایست دستگاه را به واحد تعمیرات ارجاع داد اما باید گفت که در برخی از موارد با راه‌اندازی مجدد یا همان ریست سانترال (Reset) کلیه اشکالات به وجود آمده برطرف می‌گردد. چنین اختلالاتی غالباً در مواردی رخ می‌دهد که فردی ناآشنا و غیرمتخصص بخواهد برنامه‌ریزی خاصی را در دستگاه پیاده سازد که رویدادهای اینچنینی در سانترالِ پر ظرفیت و سانترال تحت شبکه زمینه‌ساز اشکالات بیشتری است. بهتر است پیش از ارسال دستگاه به واحد تعمیر سانترال پاناسونیک، موارد زیر را چک و بررسی نمایید: از عدم قطعی خط از سوی مخبرات مطمئن شوید / با پرسش از اطرافیان، از عدم دستکاری دستگاه توسط فرد دیگری اطمینان حاصل نمایید / برق دستگاه و ساختمان را چک نمایید / از سالم بودن سیم‌های ارتباطی دستگاه نظیر سیم پاور اطمینان حاصل نمایید / گوشی‌های نتصل به دستگاه را چک نمایید / از صحت سیم‌کشی داخلی اطمینان حاصل کنید / حالت روز و شب دستگاه سانترال را چک نمایید.

تعمیر سانترال پاناسونیک

در صورت بررسی موارد فوق و اطمینان از صحت تمامی آن‌ها، می‌توان حدس زد که اشکال ایجاد شده مرتبط با دستگاه سانترال می‌باشد. در اینصورت می‌توانید دستگاه خود را به مرکز تعمیر سانترال پاناسونیک ارسال نموده و درخواست تعمیر آن را مطرح نمایید. نکتۀ شایان ذکر در این بخش آن است که اکثر خرابی‌های مرکز تلفن سانترال مربوط به بخش پاور دستگاه می‌باشد که این امر نیز به دلیل نوسانات شدید برق در کشور ما دو چندان است. از این‌رو کارشناسان مرکز تعمیر سانترال پاناسونیک پیشنهاد می‌کنند که حتماً در کنار دستگاه سانترال یک عدد محافظ برق نصب و راه اندازی گردد. با این ترفند می‌توان از آسیب‌های بسیاری که بر اثر نوسانات برق در دستگاه سانترال ایجاد می‌گردند، پیشگیری کرد. در صورت برخورد با خرابی‌های زیر می‌توایند با مرکز تعمیر سانترال پاناسونیک تماس بگیرید.

اختلالات نرم‌افزاری سانترال :

این قسم اختلالات عمدتاً ناشی از دستکارهای عمدی و یا غیرعمدی‌ای است که در برنامه‌ریزی‌های مرکز اتفاق می‌افتند. چنین اختلالاتی -در صورتی که جزیی باشند-  از طریق تماس با مرکز تعمیر سانترال پاناسونیک قابل رفع و حل می‌باشند.

اختلالات سخت‌افزاری سانترال :

اختلالات سخت‌افزاری دستگاه سانترال را می‌توان در دو گروه جای داد: ۱٫ خرابی‌های مرتبط با سیم‌کشی و ۲٫ خرابی‌های مرکز تلفن سانترال. در اختلالات بخش نخست حضور پرسنل اجرایی مرکز تعمیر سانترال پاناسونیک در محل اجرای پروژه الزامی است. لیکن در خرابی‌های نوع دوم، از آنجا که اختلال ایجاد شده مرتبط با بورد دستگاه است و تعمیر برد احتیاج به وسایل و تجهیزات تخصصی دارد می‌بایست قطعه معیوب جهت تعمیر و یا تعویض به مرکز تعمیر سانترال پاناسونیک انتقال داده شود. در صورت درخواست و با اعلام مشتری یک قطعه جایگزین تا رفع خرابی بورد اصلی در محل پروژه نصب می‌گردد تا اختلالی در عملکرد شرکت ایجاد نگردد. در صورت نیاز به هریک از خدمات مرکز تعمیر سانترال پاناسونیک و یا نیاز به حضور کارشناسان این مرکز، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در وب سایت این مرکز با ما تماس بگیرید.

سانترال پاناسونیک | نصب سانترال پاناسونیک | تعمیر سانترال پاناسونیک

خدمات پس از فروش سانترال پاناسونیک در تهران

تمامی برندهای موجود در بازار در تلاش هستند تا در هر کشور خدمات پس از فروش اجناس خود را ارائه دهند . نمایندگی رسمی سانترال پاناسونیک نیز به این شکل عمل می کند . در واقع خدمات پس از فروش سانترال پاناسونیک در ایران شامل تمامی شهر ها می شود . یعنی خدمات پس از فروش سانترال پاناسونیک در تهران دارد خدمات پس از فروش سانترال پاناسونیک در اصفهان و سایر شهرهای کشور را نیز شامل می شود . تعمیرات مرکزی  پاناسونیک که زیر مجموعه شرکت مرکز تعمیرات ایران می باشد خدمات پس از فروش سانترال پاناسونیک در تهران را بر عهده دارد و در این کوشش است که خدمات قابلی را برای مشتریان عزیز فراهم آورد و در نتیجه به هدف خود که جلب رضایت مشتری است برسد .

نمایندگی پاناسونیک / تعمیرات پاناسونیک / تعمیر پاناسونیک / نمایندگی تعمیرات پاناسونیک / نمایندگی تعمیر پاناسونیک / سانترال پاناسونیک / نصب سانترال پاناسونیک / تعمیر سانترال پاناسونیک / تعمیرات سانترال پاناسونیک / نمایندگی panasonic / تعمیرات panasonic / تعمیر panasonic / نمایندگی تعمیرات panasonic / نمایندگی تعمیر panasonic / سانترال panasonic / نصب سانترال panasonic / تعمیر سانترال panasonic / تعمیرات سانترال panasonic /